O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę.

Doświadczenie jest największym atutem  – od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą konstrukcji drewnianych. Dzięki temu proponowana oferta jest naprawdę kompleksowa, a naszych klientów ogranicza jedynie ich wyobraźnia.

Niezmiennie wysoka jakość

To nasz znak rozpoznawczy! Domki drewniane wykonujemy z wysokiej jakości drewna pozyskanego z ekologicznych lasów. Na każdym etapie produkcji przeprowadzamy kontrole jakości produktu. Wszystko po to, aby nasi klienci otrzymali domek pozbawiony jakichkolwiek wad.

Łatwość montażu

Każdy domek ogrodowy został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu. W zestawie znajdziesz wszystkie elementy montażowe, które pozwolą na szybki i komfortowy montaż konstrukcji drewnianej. Możesz też skorzystać z filmu montażowego, który umieściliśmy na : http://www.youtube.com/watch?v=iy8CMyrE9OI

Darmowa dostawa

Nie będziesz musiał się martwić o wielkość zamówionego domku! My ponosimy koszty wysyłki na terenie Polski. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami możesz być pewien, że domek drewniany dotrze na czas.

Międzynarodowy zasięg

Konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, zdobywając kolejne rynki nie tylko w kraju, ale również za granicą. Nasza oferta dotarła do odbiorców w ponad 15 krajach Europy.

Możesz nam zaufać

Zadowolenie klienta jest miarą naszego sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze domki drewniane stale pozostawały na jak najwyższym poziomie. Szeroko rozwinięty park maszynowy i wysoka jakość pozwoliły nam nawiązać współpracę z setkami klientów, w tym Iwoną Pavlovic, która powierzyła realizację indywidualnego projektu naszej firmie.

Zdjęcia z naszej produkcji:

 


 
DLACZEGO OPŁACA SIĘ U NAS KUPOWAĆ?

łatwe w
montażu

Gwarancja
5 lat

Produkt
ekologiczny

Wysyłka
za darmo*

Wiarygodny
eksporter

Wyprodukowany
w UE