+48 223003918
email

O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę.

Doświadczenie jest największym atutem firmy Wood-House – od ponad 6 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą konstrukcji drewnianych. Dzięki temu proponowana oferta jest naprawdę kompleksowa, a naszych klientów ogranicza jedynie ich wyobraźnia.

Niezmiennie wysoka jakość

To nasz znak rozpoznawczy! Domki drewniane wykonujemy z wysokiej jakości drewna pozyskanego z ekologicznych lasów. Na każdym etapie produkcji przeprowadzamy kontrole jakości produktu. Wszystko po to, aby nasi klienci otrzymali domek pozbawiony jakichkolwiek wad.

Łatwość montażu

Każdy domek ogrodowy został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu. W zestawie znajdziesz wszystkie elementy montażowe, które pozwolą na szybki i komfortowy montaż konstrukcji drewnianej. Możesz też skorzystać z filmu montażowego, który umieściliśmy na : http://www.youtube.com/watch?v=iy8CMyrE9OI

Darmowa dostawa

W Wood-House  nie będziesz musiał się martwić o wielkość zamówionego domku! My ponosimy koszty wysyłki na terenie Polski. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami możesz być pewien, że domek drewniany dotrze na czas.

Międzynarodowy zasięg

Konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, zdobywając kolejne rynki nie tylko w kraju, ale również za granicą. Nasza oferta dotarła do odbiorców w ponad 15 krajach Europy.

Możesz nam zaufać

Zadowolenie klienta jest miarą naszego sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze domki drewniane stale pozostawały na jak najwyższym poziomie. Szeroko rozwinięty park maszynowy i wysoka jakość pozwoliły nam nawiązać współpracę z setkami klientów, w tym Iwoną Pavlovic, która powierzyła realizację indywidualnego projektu naszej firmie.


Praktyczny i funkcjonalny domek drewniany z powodzeniem może służyć jako miejsce do przechowywania potrzebnych przedmiotów, o czym przekonała się również Iwona Pavlovic. Polska jurorka konkursów tanecznych zrezygnowała z gotowych modeli domków o konstrukcji drewnianej na rzecz realizacji indywidualnego projektu, którą powierzyła naszej firmie. Myślą przewodnią podczas produkcji domku ogrodowego była prostota i nowoczesność, które finalnie miały odpowiadać stylowi całego otoczenia. Wykonany domek drewniany o wymiarach 6x4 m został całkowicie ocieplony. Na życzenie klientki znalazły się w nim dwa pomieszczenia do przechowywania różnego rodzaju sprzętów. Po realizacji projektu Iwona Pavlovic uznała, że chciałaby dodatkowo wykorzystać wolną przestrzeń po prawej stronie domu, dlatego zaproponowaliśmy jej wykonanie zadaszenia, które może służyć np. jako schowek na rowery.  Ale nie wierz na słowo. Po prostu zamów u nas domek i przekonaj się o tym!


Zdjęcia z naszej produkcji:

 


 
DLACZEGO OPŁACA SIĘ U NAS KUPOWAĆ?

łatwe w
montażu

Gwarancja
5 lat

Produkt
ekologiczny

Wysyłka
za darmo*

Wiarygodny
eksporter

Wyprodukowany
w UE