Warunki ogólne

Zasady sprzedaży, ogólne warunki

 

Zwrot wadliwego towaru
Wszystkie domki drewniane w sprzedaży są nowe i spełniają wszelkie warunki podane w opisie produktów (o ile nie zaznaczono inaczej).
Jeśli produkt jest dostarczany uszkodzony lub w połamanych kawałkach w momencie dostawy, klient może od razu zwrócić towar do producenta i zażądać zwrotu pieniędzy.
Jeżeli opakowanie produktu jest uszkodzone lub części towaru są uszkodzone, producent może wymagać, aby przesłać zdjęcia wadliwych części.
Jeśli brakuje części lub produkt jest wadliwy, producent zobowiązuje się wymienić je na nowe.
 
Ceny produktów
Wszystkie ceny podane na stronie zawierają "Vat" i wyrażone są w złotych.
Darmowa wysyłka 100 km od Warszawy. Podróżując w odległości ponad 100 km, pobierana jest dodatkowa opłata. W sprawie cen prosimy o kontakt. 
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji produktów bez uprzedzenia. Powyższe nie ma zastosowania do zamówień potwierdzonych.
 
Domki na wymiar
Przed złożeniem zamówienia na domek niestandardowy należy wpłacić zaliczke w wysokości 50% całości. Jeśli klient anuluje zamówienie, ponosi wszystkie koszty poniesione przez producenta do produkcji domku niestandardowego (z 20% do 50% całkowitej ilości w zależności od etapu wytwarzania, w którym jest domek). 
Po uzgodnieniu anulowania zamówienia domku niestandardowego, jeśli produkcja jeszcze się nie zaczęła, ale rysunki projektu zostały sporządzone i wysłane do klienta, producent zwróci wpłaconą kaucję (po odliczeniu kosztu rysunków technicznych 865 złotych).
"Domy / domki na wymiar" są to wszystkie domki, które nie są
wymienione i opisane na stronie internetowej www.ecodomki.pl , lub standardowe domki z powiększonymi/pomniejszonymi rozmiarami lub z zmienionym układem ścianek działowych lub z innymi modyfikacjami.
 
Proszę zwrócić uwagę na następujące informacje o produktach:

Wymiary wskazane  w opisie produktu są zewnętrzne, w tym kątów (narożnikow) belek, które wystają.


Drewno jest materiałem naturalnym, który może mieć pęknięcia i sęki, belki mogą być lekko nachylone. Domki na zatrzask dostarczane są zdemontowane, pakowane w paczkach. Domki mogą być łatwo montowane przez dwie osoby niedoświadczone. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami instalacji.

Klient musi zapewnić wszystkie pozwolenia na budowę, projekty, niezbędnych prac.

DLACZEGO OPŁACA SIĘ U NAS KUPOWAĆ?

łatwe w
montażu

Gwarancja
5 lat

Produkt
ekologiczny

Wysyłka
za darmo*

Wiarygodny
eksporter

Wyprodukowany
w UE